[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

talk.pl


 

Nabazgrała *Asia* :: Dnia 13.01.2005 :: 21:48
O głupiej treści Witam,
Dawno nie pisałam ale zapomniałam o tym blogu. Postaram się to zmienić. W blog.pl nie idzie dodawać notek ze względu na jakieś cookies- beznadzieja nawet nie wiem co to jest.
Ostatnio wydarzyło się tyle złego i trochę dobrego że nie sposób tego spisać. Mamy nowy rok - czyli nowy rozdział w naszym życiu. Czas na zmiany . Ja postaram się być bardziej poważna na swój wiek - 15 lat. Nie będę się wygłupiać na ulicy . Będę normalna. Ale też trochę zwariowana.
Wiem że na zmiany będzie trzeba poczekać ale udowodnię od jutra że potrafię. Zmiana ta wyjdzie na dobre dla mnie ale na złe- bo niektórzy zaczną postrzegać mnie jako nudziarę.
Ale to co teraz wyprawiam nie mieści się w głowie, oczywiście potem tego żałuję jak cholera.
Dużo rzeczy bym zmieniła na lepsze, gdyby tak cofnąć czas - na pewno moje życie potoczyłoby się inaczej. Ale trzeba żyć dalej mam szansę na zmianę ale to zależy odemnie.
Ferie mam od 17 stycznia. Ale zapowiadają się pracowicie:
*Muszę*:
* zrobić wypracowanie na polski
* zrobić części mowy na brystolu na polski
* uczyć się z angielskiego na test
* uczyć się z matematyki na sprawdźian
* przestać narzekać
* zmienić się diametralnie
* naprawić wiele rzeczy

*Chcę*:
* być lepsza
* mieć dobre stopnie

*Będę*:
* chodzić na basen

Tak w tym semestrze zaczyna się walnięty basen. Nie umiem pływać więc jest większy kłopot. Pani z polskiego myśli że my tacy genialni że wszystko umiemy a dupa.
Wogule nauczyciele dużo wymagają , cały czas pytają i myślą że to dla naszego dobra- gówno prawda(za przeproszeniem) tym pytaniem psują nam oceny.
Mam już pałę z angielskiego , w piątek nie było nas na agnielskim - bo nie wiedzieliśmy gdzie sala. A wczoraj babka się oddźwięczyła , zemściła i nas tępiła. I pałę mam. Wredne , głupie babsko.
Facet z fizyki , każe nam pisać i pisać a potem pyta.
On każe się uczyć całego zeszytu na pamięć!
Pedał....
Nienawidzę szkoły , lubię tylko jak są fajne lekcje typu:
Biologia
Chemia
Historia
Geografia
Wos
Takie lubię ale reszta - beznadzieja.
Postaram się pisać częściej na blogu - obiecuję.
Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam na mój blog :
jego adres:
<- blog Asty
REKLAMA:
<- blog Wiktori
Oni skomentowali Komentuj(2)


Nabazgrała *Asia* :: Dnia 14.01.2005 :: 21:09
O głupiej treści Witam,
Jak widać coraz częściej pamiętam o tym blogu.
Jakoś mi się tu spodobało. Zmieniłam na nim kilka rzeczy-udoskonaliłam .
W szkole idzie mi fatalnie, jest gorzej niż źle. Mam już trzy pały, dwie z angielskiego i jedną z fizyki;(. Kompletny matoł ze mnie. A uczyłam się ze strachu wszystko zapomniałam. Facet fizyki pytał o wzór którego nie podawał, mam już tego dość. Na szczęście są ferie i można odpocząć od tych głupich mord.
Nienawidzę szkoły- mogę to otwarcie powiedzieć.Zamęczają nas kartkówkami, sprawdzianami i pytaniami. Zupełnie nie wiem po co. Jakby to miało jakiś sens ale nie to ich hobby.
To że piszę tutaj tak często nie oznacza że będzie tak cały czas, poprostu spodobało mi się tutaj. Na pewno jeszcze tu będę powracać bo wydałam na coś te 1,22zł.
Koresponduję z fajną osóbką mianowicie z Wiktorią. Jest naprawdę fajna, mamy wiele wspólnego.
Ale koniec tego.
Ostatnio mam manię czytania , normalnie czytać mi się chce.Jutro idę do biblioteki - po namowie Kasi I Iwony rzecz jasna.
Mam nadzieję że ta beznadziejna notka , będzie mi przypominać o tym wszystkim. O tym jak to jest być beznadziejną.
Ktoś napewno pomyśli że ja tylko tak piszę. Ale tak jest naprawdę. Co z tego że wariuję i wykonuję różne głupie rzeczy jak nie mam całkowicie wyglądu.Jestem najbrzydszą osobą w klasie.
I nie tylko ja tak sądzę.
Zastanawiam się czemu nie mam urody? Jeśli Bóg tworzy ludzi na swoje podobieństwo to przy tworzeniu mnie musiał mieć wyjątkowo spieprzony dzień.
Oni skomentowali Komentuj(2)


Nabazgrała *Asia* :: Dnia 16.01.2005 :: 18:54
O głupiej treści Witam,
Nie wiem czemu ale zawsze tak zaczynam pisanie na tym blogu.
Wczoraj miałam na nieszczęście wgrywany system. Wszystko łącznie z moimi simami zostało skasowane...A to przez jakieś wirusy które dziwnym trafem dostały się do mojego komputera, prawdopodobnie przez E-mule- program dzięki któremu ściągały się the sims 2. Teraz mogę tylko o nich marzyć... bo nie mam pieniędzy na orginalne a w klasie są chamy które nie chcą porzyczyć;(.
Niedawno wgrałam na nowo simsy i ciągle się wyłączają;/. Kto jak kto ale ja do tej gry mam okropnego pecha, albo się wyłancza, albo płyty się łamią(tak same od siebie) albo jakiś błąd a jak już fajnie sobie urządzę domek to ryps i się wyłanczają.
Ferie trwają w najlepsze i ani nie myślę o szkole ale o koleżankach. Mogę tu swobodnie pisac bo tego adresu one nie znają.
Więc mam dwie przyjaciółki Kasię i Iwonę. Iwonę lubię zdecydowanie bardziej bo mam z nią więcej wspólnego , jest szalona i zwariowana (jak ja). Kaśka zaś często kłamie i uważa że jest piękna(co jest fałszem).Nie wiem czy przyjaźń z Kaśką to taka przyjaźń , raczej koleżeństwo jak dla mnie.
I znów wymyśliła sobie że jest słaba i musi leżeć w łóżku, rany ona cały czas jest słaba , leży w łóżku i nie chodzi do szkoły!
Mamy zrobić pracę na polski o częściach mowy , ona sądzi że ja do niej przyjdę a tu dupa! Ja nie przyjdę ... jak chce to zrobić to do mnie ma przyjść, bo ona lubi jak ktoś do niej przychodzi bo się wtedy wszystkim morze pochwalić. Ja tam nawet nie zadzwonie.... niech sama o tym pomyśli ... czasem jej tak nienawidzę (jak w tym momencie). Ona ma naprawdę idealne życie, rodzice kupują jej to co chce, nie ma żadnych problemów. A narzeka jak cholera ,że to ją boli , że to ją boli.
Myślę że należałoby porozmawiać z nią i raczej pozostać na koleżeństwie bo nieznoszę kłamliwych osób takich jak ona. Iwona to zupełne jej przeciwieństwo. Jest wesoła i mądra. Zawsze pomaga. Bardzo ją lubię.
Jak widać mam kogo lubić i nielubić. Ale mam powody jak widać. Czasem zastanwiam się co one o mnie myślą, czy zachowanie które ukazuję im na codzień jest normalne?
Mam dosyć kłamstw ze strony Kaśki.Dobrze że jest osoba która mnie rozumie-Iwona.
Według mnie każdy w życiu spotka się z takimi osobami, jedną kłamliwą jak nie wiem co , a drugą taką jak on/ona sam/a.Tego nie da się uniknąć ... chociaż bardzobyśmy chcieli.
Ale warto pomyśleć o nas samych czy aby na pewno my jesteśmy fer wobec innych?
Na koniec metoda plusów i minusów:
*Plusy*:
+ Dziś leci ,,Terminator 3
Oni skomentowali Komentuj(1)


Nabazgrała *Asia* :: Dnia 18.01.2005 :: 13:28
O głupiej treści Witam,
Każdy ma prawie rodzeńśtwo ci którzy go nie mają , wiodą wspaniałe życie.Rodzice interesują się tylko nimi,kupują tylko im i jest wspaniale.Ja niestety mam brata którego bardzo nie lubię. My się wogule nie lubimy, wystarczy moment a on już leci do mamy by powiedzieć że ja to że ja tamto . Strasznie go nie lubię.
Robi mi nazłość i myśli że jest święty, jest okropny . Mama mnie nie broni jak on mi coś zrobi , tłumaczy to tym że on nie wie co robi.A gówno mnie to obchodzi!!
Niech każdy się dowie że młodsze rodzeństwo to utrapienie!! Zazdroszczę jedynakom.Macie wielkie szczęście.Też bym tak chciała.
Oni skomentowali Komentuj(1)


Nabazgrała *Asia* :: Dnia 21.01.2005 :: 17:01
O głupiej treści Mija tydzień ferii, upływają nawet fajnie. Mój rozkład dnia:
TELWIZJA->KOMPUTER->KSIĄŻKA->TELEWIZJA->KOMPUTER->KSIĄŻKA
Itd. Mam fioła na punkcie The Sims, mamę już mdli jak słyszy tą muzykę od The Sims.A mi się ta gra podoba, co prawda nie mam niestety The Sims 2 i nie będę jej mieć bo nie mam pieniędzy na orginał a w klasie nikt nie chce porzyczyć ale mam zwykłe i mi wystarczają mam wszystkie :
THE SIMS
THE SIMS ŚWIATOWE ŻYCIE
THE SIMS BALANGA
THE SIMS RANDKA
THE SIMS WAKACJE
THE SIMS ZWIERZAKI
THE SIMS GWIAZDA
THE SIMS ABRAKADABRA
Ale się tego nazbierało. Ostatnio nie mam na nic chęci, nic mi się nie chce tylko leżałabym w łóżku objadając się chipsami.
Zrobiłam coś co mogłam zrobić już dawno.
We wtorek dzwoniła do mnie kaśka.I chciała bym do niej przyszła, ja na to że u mnie też można to zrobić.Wcięło ją. Ona na to że przecież u niej miałyśmy to(to-pracę na polski!)a ja na to że trudno, ona na to że jej mama nie pozwoli bo idzie do pracy , tata jak zwykle śpi a brat to niedorajda i nie umie sobie poradzić w domu sam. Na to ja że mamy jeszcze CAŁY przyszły tydzień.Wcięło ją.Buhhaahah..odważyłam się!
Pierwszy krok już za mną
Oni skomentowali Komentuj(2)