Głupie lub mądre - komentarze


Witam,
Dawno nie pisałam ale zapomniałam o tym blogu. Postaram się to zmienić. W blog.pl nie idzie dodawać notek ze względu na jakieś cookies- beznadzieja nawet nie wiem co to jest.
Ostatnio wydarzyło się tyle złego i trochę dobrego że nie sposób tego spisać. Mamy nowy rok - czyli nowy rozdział w naszym życiu. Czas na zmiany . Ja postaram się być bardziej poważna na swój wiek - 15 lat. Nie będę się wygłupiać na ulicy . Będę normalna. Ale też trochę zwariowana.
Wiem że na zmiany będzie trzeba poczekać ale udowodnię od jutra że potrafię. Zmiana ta wyjdzie na dobre dla mnie ale na złe- bo niektórzy zaczną postrzegać mnie jako nudziarę.
Ale to co teraz wyprawiam nie mieści się w głowie, oczywiście potem tego żałuję jak cholera.
Dużo rzeczy bym zmieniła na lepsze, gdyby tak cofnąć czas - na pewno moje życie potoczyłoby się inaczej. Ale trzeba żyć dalej mam szansę na zmianę ale to zależy odemnie.
Ferie mam od 17 stycznia. Ale zapowiadają się pracowicie:
*Muszę*:
* zrobić wypracowanie na polski
* zrobić części mowy na brystolu na polski
* uczyć się z angielskiego na test
* uczyć się z matematyki na sprawdźian
* przestać narzekać
* zmienić się diametralnie
* naprawić wiele rzeczy

*Chcę*:
* być lepsza
* mieć dobre stopnie

*Będę*:
* chodzić na basen

Tak w tym semestrze zaczyna się walnięty basen. Nie umiem pływać więc jest większy kłopot. Pani z polskiego myśli że my tacy genialni że wszystko umiemy a dupa.
Wogule nauczyciele dużo wymagają , cały czas pytają i myślą że to dla naszego dobra- gówno prawda(za przeproszeniem) tym pytaniem psują nam oceny.
Mam już pałę z angielskiego , w piątek nie było nas na agnielskim - bo nie wiedzieliśmy gdzie sala. A wczoraj babka się oddźwięczyła , zemściła i nas tępiła. I pałę mam. Wredne , głupie babsko.
Facet z fizyki , każe nam pisać i pisać a potem pyta.
On każe się uczyć całego zeszytu na pamięć!
Pedał....
Nienawidzę szkoły , lubię tylko jak są fajne lekcje typu:
Biologia
Chemia
Historia
Geografia
Wos
Takie lubię ale reszta - beznadzieja.
Postaram się pisać częściej na blogu - obiecuję.
Dziękuję za wszystkie komentarze i zapraszam na mój blog :
jego adres:
<- blog Asty
REKLAMA:
<- blog Wiktori

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Opinia innych :
05.03.2008 :: 22:45 :: ADRESS? hep122.internetdsl.tpnet.pl

A jak ci na imię? NoRmAlNa

Pisz co chcesz byle z sensem ALE JESTEś PO____NA... za przeproszeniem... myslisz że ktoś takie coś czytać będzie??? <<>> bye bye:*
14.01.2005 :: 12:03 :: ADRESS? cgx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak ci na imię? biedronka

Pisz co chcesz byle z sensem Ale po co się zmieniać?!Ja mam prawie 17 lat a jestem zakręcona ja ruski czajnik:)Robie wiele przypałów i jest spox:)Po co byc poważnym?-na to jeszcze przyjdzie czas.A teraz żyj kobieto pełnia życia i baw się,wykorzystaj młodość w 100%-tak jak ja sie staram robić:)Pozdrawiam Cie słodziutko;) biedonka.talk.pl
Talk.pl :: Już odchodzisz?