Głupie lub mądre - komentarze


Mija tydzień ferii, upływają nawet fajnie. Mój rozkład dnia:
TELWIZJA->KOMPUTER->KSIĄŻKA->TELEWIZJA->KOMPUTER->KSIĄŻKA
Itd. Mam fioła na punkcie The Sims, mamę już mdli jak słyszy tą muzykę od The Sims.A mi się ta gra podoba, co prawda nie mam niestety The Sims 2 i nie będę jej mieć bo nie mam pieniędzy na orginał a w klasie nikt nie chce porzyczyć ale mam zwykłe i mi wystarczają mam wszystkie :
THE SIMS
THE SIMS ŚWIATOWE ŻYCIE
THE SIMS BALANGA
THE SIMS RANDKA
THE SIMS WAKACJE
THE SIMS ZWIERZAKI
THE SIMS GWIAZDA
THE SIMS ABRAKADABRA
Ale się tego nazbierało. Ostatnio nie mam na nic chęci, nic mi się nie chce tylko leżałabym w łóżku objadając się chipsami.
Zrobiłam coś co mogłam zrobić już dawno.
We wtorek dzwoniła do mnie kaśka.I chciała bym do niej przyszła, ja na to że u mnie też można to zrobić.Wcięło ją. Ona na to że przecież u niej miałyśmy to(to-pracę na polski!)a ja na to że trudno, ona na to że jej mama nie pozwoli bo idzie do pracy , tata jak zwykle śpi a brat to niedorajda i nie umie sobie poradzić w domu sam. Na to ja że mamy jeszcze CAŁY przyszły tydzień.Wcięło ją.Buhhaahah..odważyłam się!
Pierwszy krok już za mną

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Opinia innych :
27.12.2005 :: 14:44 :: ADRESS? adak188.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak ci na imię? monia

Pisz co chcesz byle z sensem simsy są supper!:LOVE9 MIAŁAM JE KILKA MIESIĘCY I WYWALILI MI JE, BO CAŁYMI DNIAMI GRAŁAM NA KOMPIE! ops:NAJFAJNIEJSZE SĄ ABRAKADABRA, UWIELBIAM JE!
P.S. A SIMS 2 NIE POLECAM STRASZNIE WOLNO CHODZĄ I CAŁA GRA JEST STRASZNIE POKRĘCONA, CHOĆ GRAFIKA I TWORZENIE LUDZI SĄ SPOKO! : roll:
30.01.2005 :: 12:58 :: ADRESS? host-81-190-47-32.lodz.mm.pl

A jak ci na imię? Wiktoria

Pisz co chcesz byle z sensem NapisAŁAM już tutaj komentarzyk ,ale chyba się skasował
Moje życie wyhgląda tak jak twoje podczas ferii i innych okazji do leniuchowania Tak to jż jest. W sprawie simsów wysłaałam i maila, i proszę, odpowiedz szybkko, bo mi zależy
Pozdrowionka
Talk.pl :: Już odchodzisz?