Głupie lub mądre - komentarze


Witam,
Jak widać coraz częściej pamiętam o tym blogu.
Jakoś mi się tu spodobało. Zmieniłam na nim kilka rzeczy-udoskonaliłam .
W szkole idzie mi fatalnie, jest gorzej niż źle. Mam już trzy pały, dwie z angielskiego i jedną z fizyki;(. Kompletny matoł ze mnie. A uczyłam się ze strachu wszystko zapomniałam. Facet fizyki pytał o wzór którego nie podawał, mam już tego dość. Na szczęście są ferie i można odpocząć od tych głupich mord.
Nienawidzę szkoły- mogę to otwarcie powiedzieć.Zamęczają nas kartkówkami, sprawdzianami i pytaniami. Zupełnie nie wiem po co. Jakby to miało jakiś sens ale nie to ich hobby.
To że piszę tutaj tak często nie oznacza że będzie tak cały czas, poprostu spodobało mi się tutaj. Na pewno jeszcze tu będę powracać bo wydałam na coś te 1,22zł.
Koresponduję z fajną osóbką mianowicie z Wiktorią. Jest naprawdę fajna, mamy wiele wspólnego.
Ale koniec tego.
Ostatnio mam manię czytania , normalnie czytać mi się chce.Jutro idę do biblioteki - po namowie Kasi I Iwony rzecz jasna.
Mam nadzieję że ta beznadziejna notka , będzie mi przypominać o tym wszystkim. O tym jak to jest być beznadziejną.
Ktoś napewno pomyśli że ja tylko tak piszę. Ale tak jest naprawdę. Co z tego że wariuję i wykonuję różne głupie rzeczy jak nie mam całkowicie wyglądu.Jestem najbrzydszą osobą w klasie.
I nie tylko ja tak sądzę.
Zastanawiam się czemu nie mam urody? Jeśli Bóg tworzy ludzi na swoje podobieństwo to przy tworzeniu mnie musiał mieć wyjątkowo spieprzony dzień.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Opinia innych :
16.01.2005 :: 13:23 :: ADRESS? host-81-190-47-32.lodz.mm.pl

A jak ci na imię? Wiktoria

Pisz co chcesz byle z sensem Hehe Ty też jesteś bardzo fajną osóbką Cieszę się, że w Twojej notce zagościły emotikonki w formie uśmiechu :] Ale widzę, że dołek ciągle jest. Nic się nie martw. U mnie z nauką również krucho! Ale staram się tym nie przejmować...chociaż to trudne, ale się staram.
Polecam czytanie książek, nic tak nie popriawia nastroju jak sobie pocytac!
Mówisz, że jesteś brzydka. Rozejrzyj się po ulicy! Na świecie jest bardzo mało piękności. Ja też jestem brzydka, jeśli mam być szczera. Nsjpierw bardzo się tym przejmowałam, dołowałam,a teraz jakoś mi to wogóle nie przeszkadza. Są poważniejsze problemy.
3-maj się!
15.01.2005 :: 05:11 :: ADRESS? cez181.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak ci na imię? biedronka

Pisz co chcesz byle z sensem Pamiętaj że każda zmora ma swego amatora Pozdrawiasy 4you:*
Talk.pl :: Już odchodzisz?