Głupie lub mądre - komentarze


Witam,
Nie wiem czemu ale zawsze tak zaczynam pisanie na tym blogu.
Wczoraj miałam na nieszczęście wgrywany system. Wszystko łącznie z moimi simami zostało skasowane...A to przez jakieś wirusy które dziwnym trafem dostały się do mojego komputera, prawdopodobnie przez E-mule- program dzięki któremu ściągały się the sims 2. Teraz mogę tylko o nich marzyć... bo nie mam pieniędzy na orginalne a w klasie są chamy które nie chcą porzyczyć;(.
Niedawno wgrałam na nowo simsy i ciągle się wyłączają;/. Kto jak kto ale ja do tej gry mam okropnego pecha, albo się wyłancza, albo płyty się łamią(tak same od siebie) albo jakiś błąd a jak już fajnie sobie urządzę domek to ryps i się wyłanczają.
Ferie trwają w najlepsze i ani nie myślę o szkole ale o koleżankach. Mogę tu swobodnie pisac bo tego adresu one nie znają.
Więc mam dwie przyjaciółki Kasię i Iwonę. Iwonę lubię zdecydowanie bardziej bo mam z nią więcej wspólnego , jest szalona i zwariowana (jak ja). Kaśka zaś często kłamie i uważa że jest piękna(co jest fałszem).Nie wiem czy przyjaźń z Kaśką to taka przyjaźń , raczej koleżeństwo jak dla mnie.
I znów wymyśliła sobie że jest słaba i musi leżeć w łóżku, rany ona cały czas jest słaba , leży w łóżku i nie chodzi do szkoły!
Mamy zrobić pracę na polski o częściach mowy , ona sądzi że ja do niej przyjdę a tu dupa! Ja nie przyjdę ... jak chce to zrobić to do mnie ma przyjść, bo ona lubi jak ktoś do niej przychodzi bo się wtedy wszystkim morze pochwalić. Ja tam nawet nie zadzwonie.... niech sama o tym pomyśli ... czasem jej tak nienawidzę (jak w tym momencie). Ona ma naprawdę idealne życie, rodzice kupują jej to co chce, nie ma żadnych problemów. A narzeka jak cholera ,że to ją boli , że to ją boli.
Myślę że należałoby porozmawiać z nią i raczej pozostać na koleżeństwie bo nieznoszę kłamliwych osób takich jak ona. Iwona to zupełne jej przeciwieństwo. Jest wesoła i mądra. Zawsze pomaga. Bardzo ją lubię.
Jak widać mam kogo lubić i nielubić. Ale mam powody jak widać. Czasem zastanwiam się co one o mnie myślą, czy zachowanie które ukazuję im na codzień jest normalne?
Mam dosyć kłamstw ze strony Kaśki.Dobrze że jest osoba która mnie rozumie-Iwona.
Według mnie każdy w życiu spotka się z takimi osobami, jedną kłamliwą jak nie wiem co , a drugą taką jak on/ona sam/a.Tego nie da się uniknąć ... chociaż bardzobyśmy chcieli.
Ale warto pomyśleć o nas samych czy aby na pewno my jesteśmy fer wobec innych?
Na koniec metoda plusów i minusów:
*Plusy*:
+ Dziś leci ,,Terminator 3

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Opinia innych :
17.01.2005 :: 14:09 :: ADRESS? host-81-190-47-32.lodz.mm.pl

A jak ci na imię? Wiktoria

Pisz co chcesz byle z sensem Skasowałaś blogasek na blog.pl ! Jak mogłaś? Tam są fajniejsze szablony Chlip clip

P.s sorki, ten kooment troche krótki i nie na teat, ale mam katar i nie mam siły pisac

Pozdrawiam
Talk.pl :: Już odchodzisz?