Głupie lub mądre - komentarze


Wszystko jakoś się układa.Zaliczyłam chemię.Jeszcze fizyka.Trzymajcie kciki(mówię chyba do duchów) i tak tu nikt nie komentuje.
A ja patrzę jak moje dwa psiaki bawią się , uwielbiają być mokre wtedy myślą że mokra muszę być i ja i kładą się na kolanach;-).
Za chwilę ma być ,,Nikita" wczoraj nie oglądałam bo debile zabrali mi kablówkę i myślałam że za kabel ich powiesze ale dziś jak narazie jest a jak znowu odłączą to kabel mam przyszykowany...
Dziś na polskim mówiliśmy wiersze miłosne.Trzeba było wybrać jeden następnie opowiedzieć coś o nim.Dostałam 4.I tak jestem zadowolna z ocen z polskiego w tym półroczu.Zawsze miałam same 3 a teraz mam chyba ze trzy albo cztery 4 , jedną tróję i pałę(za gramatykę).Jutro mam sprawdzian z angielskiego boję się jak cholera że źle go napiszę a wtedy połamię sobie ręce...buhahah...jaka ja jestem głupia.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Opinia innych :
28.04.2005 :: 18:32 :: ADRESS? 80.51.191.2

A jak ci na imię? paula89

Pisz co chcesz byle z sensem hej. trzymam za ciebie kciuki. wpadnij do mnie, ostatnio nie zla ze mnie pesymistka
http://paula89.talk.pl

28.04.2005 :: 17:30 :: ADRESS? host-217-172-229-200.gdynia.mm.pl

A jak ci na imię? nutka

Pisz co chcesz byle z sensem Ja też musze zaliczyć,ale chemie,a Ty tojuż masz za soba. Trzymam kciuki za fize
Talk.pl :: Już odchodzisz?