Głupie lub mądre - komentarze


Dziś okazało się że moja przyjaciółka Iwona okazała się dwulicowa.
Nie wiem co już o tym wszystkim sądzić, tak bardzo ją lubiłam. Obraziła się na nas nawet nie wiem o co , koleguje się z Pauliną - osobą którą zawsze wyzywała i obgaduje nas. Czuję się okropnie, parszywie.
Tak bardzo lubiałam jej towarzystwo, ona zniszczyła naszą przyjażń, zrobiła coś co nie jest wybaczalne, wyśmiewała się z nas i drwiła - jeśli można to tak nazwać.
Zaraz jej sms puszcze z bramki , wszystko tam jej powiem a potem odeślę ją do jej nowej przyjaciółki, straciłam ją... nasza wspaniała przyjaźń ... pełna radości .... uśmiechu i wydurniania się a także poważnych rozmów i zwierzania się pójdzie na marne, wszyscy jutro będą wszystko o mnie wiedzieć... to jest takie okropne uczucie, nigdy czegoś takiego nie czułam. Nie wiem jak to się dalej potoczy , ja raczej w tej chwili nie jestem w stanie jej wybaczyć za bardzo mnie zraniła. Jak to wszystko będzie?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Opinia innych :
04.02.2005 :: 08:47 :: ADRESS? host-81-190-47-32.lodz.mm.pl

A jak ci na imię? Wiktoria

Pisz co chcesz byle z sensem Miałam w szóstej klaie taką sama sytuację jak ty Moja najlepsza przyjaciółka (sądziłam, że ta przyjaźń przetrwa wszystko) poszła sobie do takiej jednej koleżanki z mojej klasy. Obgadywały mnie razem, wiec ja powiedziałam, że to konie.c. Już jej nie ufałam. Teraz razem chodzimy do klasy, kolegujemy sie, ale ja wciąż mam w sercu żal za to co mi zrobiła
Pozdrawiam
P.s I nie martw się. Jesli ona cie olała, to nie warto się nią przejmować. Nie zasługiwała na ciebie :-)
Talk.pl :: Już odchodzisz?